در شب یلدا؛ اینترنت و مکالمه مجانی تلفن ثابت به مشتریان مخابرات عرضه می گردد

به گزارش نیوزتل مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: اینترنت و مکالمه مجانی تلفن ثابت به مشتریان مخابرات عرضه می گردد.

به گزارش نیوزتل به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی مخابرات، سیدمجید صدری اعلام نمود: به منظور استفاده مشترکین از خدمات شرکت مخابرات ایران در شب یلدا و در جهت تحقق شعار ارتباطی فراگیر، تمام مکالمات درون شبکه ای (تلفن ثابت به تلفن ثابت درون استانی) از ساعت ۲۰ روز جمعه ۳۰ آذرماه تا ساعت ۸ بامداد روز شنبه اول دی ماه به صورت مجانی برای تمام مشترکین در سراسر کشور محاسبه می شود؛ همینطور برای مشتریان سرویس اینترنت مخابرات، بسته های ترافیک زمان دار با تخفیف ویژه به مدت ۱۰ روز به فروش می رسد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: به منظور همراهی با مشتریان اینترنت شرکت مخابرات ایران، دو بسته ویژه طراحی شده است که از تاریخ پنجشنبه ۲۹ آذرماه تا روز یکشنبه ۹ دی ماه به مدت ۱۰ روز قابل فروش خواهد بود.
وی در همین رابطه بیان داشت: بسته های اینترنت مخابرات به دو صورت “بسته ویژه اول با میزان ترافیک بین الملل ۲ گیگابایت به قیمت ۲ هزار تومان و با مدت مصرف ۳ روزه “و همینطور “بسته ویژه دوم با میزان ترافیک ۵ گیگابایت و باقیمت ۵ هزار تومان و با مدت زمان مصرف ۷ روزه” طراحی شده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه فروش بسته های ویژه از امروز آذرماه آغاز می گردد افزود: این بسته های ویژه اینترنتی و مکالمه درون شبکه ای مجانی به جهت تکریم از مشتریان اینترنت مخابرات عرضه می گردد.