شیب صادرات افزایش می یابد؛ عرضه فناوری های ایران در نمایشگاه نانوی شانگهای چین

نیوزتل: هفت شرکت ایرانی فعال در حوزه فناوری نانو محصولات و توانمندی خویش را در نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای در چین عرضه کردند.

به گزارش نیوزتل به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، هفت شرکت فناور ایرانی نانومحصولات و توانمندی خویش را در نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای در چین عرضه کردند.
این شرکت ها روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در نشستی که با حضور شرکت های چینی در پاویون ملی ایران در شهر شانگهای برگزار می شود، توانمندی ها و محصولات خویش را برای طرف چینی عرضه و معرفی خواهند کرد تا فرصت های همکاری مشترک میان طرفین شناسایی شود.
امسال سومین حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه نانو شانگهای است. این نمایشگاه در سال های گذشته، با عنایت به تمرکز بر فناوری نانو بازدید کننده های خیلی از سراسر چین پذیرا بوده است. حضور شرکت های فناور ایرانی در سال های قبل در این نمایشگاه باعث عقد قرارداد تجاری میان این شرکت ها و شرکت های علاقه مند چینی شده است.
طی دو سال قبل روند صادرات کالاهای نانوی ایران به چین روند افزایشی داشته که پیش بینی می گردد فعالیت شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی در سال ۹۷ منجر به افزایش شیب صادرات به چین شود. نمایشگاه فناوری نانوی شانگهای از ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت ۹۷ (۱۴-۱۶ می ۲۰۱۸) با حضور ۷ شرکت نانو ایرانی در مرکز نمایشگاه ملی شانگهای در حال برگزاری است.