بورسیه همراه اول برای نخبگان رشته برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

نیوزتل: همراه اول در امتداد پشتیبانی از دانشجویان نخبه و با استعداد در مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.

به گزارش نیوزتل به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین دوره بورسیه تحصیلی همراه اول ویژه «مقطع کارشناسی ارشد» در رشته های مهندسی برق، کامپیوتر، صنایع و همین طور مدیریت در دانشگاه تهران است که با هدف پشتیبانی از دانشجویان نخبه و با استعداد اعطا می شود.
این بورسیه مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ و فقط در مقطع «کارشناسی ارشد دانشگاه تهران» برای گرایش های مدیریت، مدیریت کسب وکار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر به شرح زیر تعریف شده است.
گرایش های مدیریت شامل مدیریت راهبردی، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، هوشمندی کسب وکار، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت راهبردی منابع انسانی و سیستم های اطلاعاتی پیشرفته است.
گرایش های مدیریت کسب وکار شامل استراتژی، بازاریابی، سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات، عملیات و زنجیره تامین، فناوری و مالی است.
گرایش های مهندسی برق و صنایع نیز به ترتیب شامل مخابرات سیستم و شبکه های مخابراتی، مدلسازی سیستم ها و تحلیل داده ها، روش های بهینه سازی، لجستیک و زنجیره تامین و مدیریت پروژه است.
گرایش های مهندسی کامپیوتر نیز شامل نرم افزار هوش مصنوعی و رباتیک و نرم افزار است.
از جمله مزایای این طرح می توان به دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول، اختصاص هزینه خرید لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان متناسب با رتبه کنکور کارشناسی ارشد اشاره نمود.
همچنین افرادی که موفق به دریافت این بورسیه شوند، این امکان را خواهند داشت تا پایان نامه و دستاوردهای تحصیلی خودرا با حمایت شرکت همراه اول تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان انجام دهند.
شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی حوزه ICT و تجربه حضور در پروژه های ملی و تحقیق و توسعه همراه اول، بخش دیگری از مزیت های این بورسیه تحصیلی شمرده می شود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این بورسیه تحصیلی می توانند به آدرس https: //hamrah.academy/blog/second-scholarship-period/ مراجعه کنند.

منبع: