تا ۱۸ بهمن ماه؛ مهلت ثبت نام فراخوان جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی تمدید گردید

به گزارش نیوزتل، مهلت ثبت نام فراخوان جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی تا ۱۸ بهمن تمدید گردید.

به گزارش نیوزتل به نقل از بنیاد ملی نخبگان، بنیاد ملی نخبگان در جهت مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در مورد جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاههای اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به منظور حل مسائل اصلی کشور، مبادرت به اجرایی سازی شیوه نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاههای اجرایی کشور» کرده است.
راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آئین نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با عنایت به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاههای اجرایی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت رسانی به جامعه است.
با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در این فراخوان تا تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲، متقاضیان واجد شرایط استفاده از این تسهیلات می توانند جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خویش را در این سامانه بارگذاری کنند.
شایان ذکر است: اصلاحیه دفترچه راهنمای سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاههای اجرایی کشور را می توانید از اینجا دریافت کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

منبع: