دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با همکاری ایرانسل

نیوزتل: دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با رویکرد تحول دیجیتال در صنایع، با همکاری نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، شروع شد.

به گزارش نیوزتل به نقل از ایرانسل، دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال از ۷ شهریور ۱۴۰۲ در هتل المپیک تهران، با همکاری راهکارهای سازمانی ایرانسل شروع شده و تا ۹ شهریور ۱۴۰۲، ادامه دارد. هدف از برگزاری این رویداد، گردهم آوردن ارکان تأثیرگذار این حوزه همچون شرکت های بزرگ معدنی، شرکت های فناور و دانش بنیان، دانشگاه ها، سرمایه گذاران و نخبگان داخلی و بین المللی است تا انقلاب صنعتی نسل چهارم در این زمینه را مورد بررسی تخصصی قرار دهند. همین طور در این رویداد آخرین تحولات روز دنیا در عرصه هوشمندسازی معادن مورد مطالعه قرار گرفته تا با بحث و تبادل نظر تخصصی کارشناسان، نیازهای این حوزه شناسایی و راهکارهای کارآمد، مطرح شود.
راهکارهای سازمانی ایرانسل در این همایش با حضور در کارگاه های آموزشی، تجارب خودرا در حوزه تحول دیجیتال در صنعت معدن با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارد.
همچنین راهکارهای سازمانی ایرانسل با حضور در بخش نمایشگاهی این رویداد که بازدید از آن برای عموم آزاد است، خدمات و محصولات خود برای تحقق تحول دیجیتال در صنعت را به علاقه مندان معرفی می کند.
«راهکارهای نوین دیجیتال بر بستر شبکه ۵G»، «راهکار پیامک مبتنی بر موقعیت جغرافیایی»، «راهکار NB-IoT مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا»، «راهکار پیاده سازی سیستم های ناوگان سبز»، «راهکار شبکه خصوصی (۴G) Private LTE» و «راهکار سیستم بی سیم واکه»، همچون خدمات و محصولات راهکارهای سازمانی ایرانسل در بخش نمایشگاهی دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال است.
در بخش همایش های این رویداد نیز، حاضران همچون متخصصان، مدیران و فعالان حوزه صنعت و دیجیتال، محورهای «مروری بر آخرین تحولات معدنکاری دیجیتال در جهان»، «بررسی زیر ساخت های معدنکاری دیجیتال در ایران»، «توجیه سرمایه گذاری؛ تأثیرات بالقوه دیجیتالی شدن و کاهش هزینه های پیاده سازی»، «صنعت نسل ۴.۰؛ اتصال سیستم های تولید فعلی به ابزارهای دیجیتال»، «ایجاد مرکز نوآوری دیجیتال در صنعت و الزامات توسعه اکوسیستم دانش بنیان در معدنکاری هوشمند»، «ابزار دیجیتال برای مدیریت امور اکتشاف و معادن»، «فناوری های دیجیتال برای نظارت و ایمنی معدن»، «نقش تحولات دیجیتال در تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات معدنی»، «انتقال تجربیات و ایجاد ارتباط پایدار بین فعالان حوزه دیجیتال و معادن»، «اهمیت و لزوم فرهنگسازی و تربیت نیروی انسانی متخصص» و «ضرورت تامین انرژی پایدار در توسعه صنایع معدنی» را در کنار یکدیگر مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.
دومین همایش و نمایشگاه معدنکاری دیجیتال با رویکرد تحول دیجیتال در صنایع، با همکاری نخستین و بزرگترین اپرتور دیجیتال ایران، از ۷ شهریور ۱۴۰۲، از ساعت ۸ تا ۱۷ در هتل المپیک تهران شروع به کار کرده و تا ۹ شهریور ۱۴۰۲ ادامه دارد.