برگزاری عروسی در یک زیردریایی لوکس!

نیوزتل: یک زیردریایی لوکس جدید که با باتری کار می کند، افراد را قادر می سازد تا جشن عروسی خودرا در زیر آب برگزار کنند.
به گزارش نیوزتل به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، شرکت “U-Boat Worx” شرکتی است که زیردریایی های خصوصی تولید می کند و الان مدل جدیدی را طراحی نموده است که شما را شگفت زده می کند.
این زیردریایی لوکس “UWEP” نامیده می شود که مخفف “پلتفرم سرگرمی زیر آب”(Under Water Entertainment Platform) است و ۳۵ متر طول، ۷.۶ متر عرض و هفت متر ارتفاع دارد و دارای بیش از ۱۴۸ متر مربع فضای داخلی است که می تواند برای برگزاری جشن و اهداف سرگرمی استفاده گردد.

کار با باتری
این زیردریایی در مجموع می تواند ۱۲۰ مسافر را در خود جای دهد که برای یک زیردریایی ظرفیت بسیار زیادی است. این در حالیست که انرژی این زیردریایی ازطریق یک باتری ۱.۲ مگاوات ساعتی تامین می شود که در زیر آن قرار دارد.
این باتری با یک دفعه شارژ، ۱۸ ساعت دوام می آورد و به زیردریایی اجازه می دهد تا حداکثر سرعت حدود پنج کیلومتر در ساعت را در زیر آب داشته باشد و به عمق حدود ۲۰۰ متری برود.
این زیردریایی در مواقع اضطراری نیز دارای یک سیستم برق پشتیبان است که می تواند فعال شود تا سیستم های حیاتی زیردریایی را به مدت ۹۶ ساعت تا زمان نجات و رسیدن کمک روشن نگه دارد.
این زیردریایی دارای ۱۴ پنجره است که هر کدام تقریباً ۴.۵ متر قطر دارند تا مناظر فوق العاده ای از عمق دریا را برای مسافران عرضه نماید.

نورباران اعماق دریا
شاید از خود بپرسید که مردم در تاریکی اعماق دریا به ویژه در هنگام شب، چه چیزهایی را می توانند ببینند. سازندگان این زیردریایی نیز به این فکر کرده اند و آنرا به نورافکن های غول پیکری مجهز کردند که نور کافی برای مشاهده مناظر زیر آب را فراهم می آورد.
آخرین اما شاید جالب ترین خاصیت این زیردریایی این است که زمانی که این زیردریایی کاملا به زیر آب فرو نرفته است، قسمت بالای آن به شکل یک عرشه کشتی قابل استفاده می شود و مسافران می توانند برای تنفس هوای تازه یا لذت بردن از منظره زیبای سطح دریا به آنجا بروند. جای نگرانی هم نیست، برای اینکه نرده های ایمنی کل اطراف این عرشه را احاطه کرده اند.

هم اکنون زیردریایی “UWEP” برای مردم عادی بسیار گران است، اما ممکنست تعدادی از شرکت های گردشگری یکی از آنرا بخرند و با آن تور برگزار کنند. اما تا آن روز، فقط افراد ثروتمند به این زیردریایی دسترسی دارند و مردم عادی باید خواب گردش با آنرا ببینند.

منبع: