نیوزتل: کلینیک تخصصی نیک آفرید یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در ایران می باشد. همچنین کلینیک نیک آفرید همواره در پی رفاه حال مراجعین عزیز بوده و از همین رو از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

کلینیک پوست و مو نیک آفرید با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدرن ترین و مجهزترین تکنولوژی و آخرین متدهای روز دنیا و با بهره گیری از مجرب ترین و برجسته ترین متخصصین و کادر پزشکی در حوزه کاشت مو ، کاشت ابرو ، جوانسازی و لیزر ، تناسب اندام ، جراحی زیبایی ، به عنوان کلینیکی شاخص و معتبر در ایران فعالیت دارد. هدف این مجموعه ارائه خدمات مطلوب در محیطی آرام و جلب رضایت مراجعه کنندگان می باشد. از جمله مزایای کلینیک نیک آفرید بروزرسانی تکنیک ها و روش های ارائه خدمات و نیز بروزرسانی دستگاه ها و ابزارها، منطبق بر آخرین استانداردهای روز دنیا به منظور دستیابی به بالاترین سطح اثربخشی و کارایی در حوزه های تخصصی نامبرده می باشد. هم چنین فراهم نمودن محیطی بهداشتی و مدرن و اتاق عمل های مجهز، اطمینان خاطر را در مراجعه کنندگان فراهم می آورد.

یکی از دغدغه های مهمی که در اغلب مواقع برای افراد ایجاد می شود انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو و زیبایی جهت دریافت خدمات حرفه ای همچون کاشت ابرو و کاشت مو در تهران است. اگر بخواهیم با هم ویژگی های بهترین کلینیک تخصصی پوست و مو را برشماریم باید گفت که این کلینیک باید دارای تمامی مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، مجهزترین تجهیزات پزشکی، مجرب ترین پزشکان، حرفه ای ترین کادر درمانی و پرسنلی صبور و خوش برخورد باشد که تمام این ویژگی ها در کلینیک تخصصی پوست و مو نیک آفرید رعایت شده است از همین رو می توان گفت کلینیک تخصصی نیک آفرید یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در ایران می باشد. همچنین کلینیک نیک آفرید همواره در پی رفاه حال مراجعین عزیز بوده و از همین رو از هیچ کوششی دریغ نکرده است. فراهم سازی سالن انتظار مناسب و اتاق های جراحی و معاینه مجهز به بهترین لوازم و دستگاه ها، از جمله اقدامات این کلینیک در جهت حفظ راحتی و سلامت کامل مراجعین میباشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان کافی است با شماره تماس های کلینیک پوست و مو نیک آفرید تماس حاصل فرمایید. 

۷۷۹۷۹۴۰۰ , ۷۷۹۷۹۳۰۰ , ۷۷۹۷۹۲۰۰ , ۷۷۹۷۹۱۰۰