یک شرکت آمریکایی ادعا کرد: کیت خانگی کرونا بزودی از راه می رسد

به گزارش نیوزتل یک شرکت نوپا در آمریکا مدعی است با عنایت به کمبود کیت های آزمایش ویروس کرونا در این کشور بزودی انجام آزمایش مستقیم خانگی ویروس مذکور را ممکن می کند.

به گزارش نیوزتل به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت Everlywell اعلام نموده که از ۲۳ مارس یعنی پس فردا قادر به فروش ۳۰ هزار کیت آزمایش به صورت آنلاین خواهد بود. هزینه خرید این کیت ها و هم ارسال و دریافت نتیجه ۱۳۵ دلار است.
افراد پیش از خرید و انجام آزمایش های آنلاین باید به برخی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهند تا این کار به صورت دقیق تری صورت بگیرد. نتیجه هر آزمایش هم به صورت آنلاین در دسترس قرار می گیرد و البته تحویل هر نتیجه هم ۴۸ ساعت به طول می انجامد.
افرادی که نتیجه آزمایش آنها مثبت باشد، به صورت مجازی و بدون احتیاج به رجوع حضوری به صورت مجانی به پزشکی متصل می شوند تا دستورالعمل های درمانی را دریافت نمایند.
شرکت عرضه دهنده این خدمات می گوید برای افزایش کیفیت با تعداد زیادی پزشک متخصص و آزمایشگاه در ارتباط می باشد و امیدوار است از این طریق بتواند کمبودها در این حوزه را برطرف کند.
نکته جالب این است که مقامات آمریکایی نه تنها در مورد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا اطلاعات دقیقی ندارند، بلکه حتی در مورد تعداد افرادی که در آمریکا آزمایش کرونا را انجام داده اند هم آمار کاملی ندارند.