فراخوان شرکت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران منتشر گردید

نیوزتل: کانون پتنت رویدادی در امتداد به نمایش گذاشتن نمایشگاه خلاقیت و نوآوری در زمینه اختراعات برگزار می نماید.

به گزارش نیوزتل به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «اکسیر» عنوان رویدادی است که توسط کانون پتنت برگزار می گردد تا مسیر برگزاری نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران زمینه نمایش و معرفی اختراعات برگزیده برقرار شود.
فراخوان شرکت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران توسط کانون پتنت منتشر گردید. علاقمندان برای حضور در بخش اختراعات برگزیده این رویداد تا ۲۹ اسفند ماه سال جاری فرصت دارند.
این رویداد همچون ویترینی برای نمایش و معرفی اختراعات برگزیده به سرمایه گذاران شمرده می شود. همین طور کانون پتنت با برگزاری آن فرصتی برای توسعه مهارت های خلاقانه استعدادهای جوان و نوجوان فراهم نموده است.
ارائه دیدگاه ها، انتقال تجربیات و به اشتراک گذاری رویکردهای فعالان زیست بوم نوآوری از اهدافی است که برگزاری این رویداد دنبال می کند تا همچون پنجره ای برای نمایشی متفاوت و هیجان انگیز از برترین اختراعات تاریخ بشر باشد.
این رویداد جامع با مشارکت تمامی بازیگران زنجیره اختراع تا تجاریسازی و با تاکید بر رویکردهای آموزشی، ترویجی و شبکه سازی برگزار می گردد تا راهکاری برای فعال سازی ظرفیت های بالقوه این حوزه باشد.
ترویج و آموزش در راه خلاقیت منتهی به اختراع برای جامعه جوان و پژوهشگر ایرانی، معرفی ظرفیت های عملیاتی پتنت برای جامعه سرمایه گذار کشور، خلق فرصتی برای الهام بخشی، گفت و گو و همفکری بین بازیگران زیست بوم نوآوری کشور با محوریت پتنت و معتبرسازی مجدد مفهوم پتنت برای بازیگران دولتی و غیردولتی زیست بوم نوآوری در کشور بعضی از کارکردهای این رویداد معرفی شده است.

منبع: