در غرب آسیا؛ یک شرکت دانش بنیان گواهینامه راهکارهای نوین درمان زخم دریافت کرد

نیوزتل: گواهینامه ارائه راهکارهای نوین درمان زخم در غرب آسیا به یک شرکت دانش بنیان اعطا شد.

به گزارش نیوزتل به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، یک شرکت دانش بنیان تولید کننده پانسمانهای نوین ترمیم زخم، بند آورنده های خونریزی و محلولهای ضدعفونی کننده بر پایه تکنولوژی نانوکلوئید نقره که دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهی نامه (نشان کیفیت اروپا) و ISO ۱۳۴۸۵ بوده برای دومین سال متوالی از طرف مجموعه Global Health & Pharma (GHP) بعنوان Leading providers of wound care solution- Western Asia انتخاب و موفق به دریافت جایزه «Technology Award ۲۰۱۹» شده است.
این شرکت دارای ۵ ثبت اختراع بین المللی از کشورهای انگلستان، آلمان، فرانسه، دانمارک و ایرلند و ۲۲ ثبت اختراع ملی است. پانسمانهای بیواکتیو بر پایه جدیدترین دستاوردهای علم پزشکی، اصول کاربردی و عملی ترمیم زخم به روش مرطوب، در این شرکت طراحی و تولید شده اند. این پانسمان ها از مواد طبیعی تهیه شده اند در بهبود محدوده وسیعی از زخم ها کاربرد دارند.
محصول این شرکت در مقایسه با پانسمانهای مرسوم و سنتی به شکل وسیعی در مطالعات بالینی ارزیابی و اثبات شده و مقالات علمی گوناگون حاصل از این مطالعات در ژورنالهای معتبر بین المللی مانند Wound Care، Fibers & Polymers، JSM Foot & Ankle، Encyclopedia of Biomedical Polymers & Polymeric Biomaterials به چاپ رسیده اند.
در اصل این شرکت گواهی نامه «ارائه راهکارهای نوین درمان زخم در غرب آسیا» را دریافت کرده است.
مجموعه GHP واقع در کشور انگلستان در امتداد به اشتراک گذاری نوآوری های علمی بین المللی در حوزه علوم پزشکی و زیستی فعالیت می کند و همه ساله به شرکتهای پیشرو در زمینه نوآوری جایزه فناوری سال را اهدا می کند.

منبع: