احتمال عرضه آیپد پرو در اوایل ۲۰۲۰ با سنسور سه بعدی جدید

به گزارش نیوزتل گفته می شود به احتمال زیاد نسخه بعدی تبلت های مخصوص اپل معروف به ˮآیپد پروˮ(iPad Pro) اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی با تمرکز بر فناوری واقعیت افزوده عرضه خواهد شد.
به گزارش نیوزتل به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، مشتاقان محصولات اپل باید مدتی برای نسخه بعدی iPad Pro صبر کنند، هرچند این صبر احیانا به بعضی از خصوصیت های هوشمندانه و دلپذیر منتهی خواهد شد.
منابع بلومبرگ ادعا می کنند اپل در نظر دارد تبلت جدید خویش را در نیمه اول سال ۲۰۲۰ عرضه نماید و شامل دو دوربین و همینطور یک سیستم سنسور سه بعدی برای تشخیص چهره و کمک به کاربران برای تهیه مدل از اتاق ها، اشیاء و افراد به منظور استفاده در واقعیت افزوده(AR) خواهد بود.
گفته می شود سنسور سه بعدی شایعه شده در آیفون ها هم بعدا به بازار خواهد آمد. ازاین رو اگر می خواهید از نخستین نرم افزار اپل مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده استفاده کنید، باید یک “آیپد پرو” بخرید.
منابع مذکور همینطور ادعا کردند که اپل می خواهد یک هدست واقعیت افزوده و واقعیت مجازی مختلط را در سال ۲۰۲۲(شاید هم در سال ۲۰۲۱) عرضه نماید و به دنبال آن عینک های واقعیت افزوده خویش را در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد نمود.
گفته می شود کاربران با این عینک، تجربه پیچیده ای از واقعیت افزوده را خواهند داشت، به صورتی که قادر خواهند بود در جلو و پشت اشیاء واقعیت افزوده قدم بزنند.