سامسونگ حق امتیاز موبایل با نمایشگر انعطاف پذیر را ثبت نمود

به گزارش نیوزتل سامسونگ حق امتیاز یک موبایل با نمایشگر انعطاف پذیر را ثبت کرده که بخشی از آن داخل دستگاه جمع می شود. هنگام باز شدن نمایشگر کاربر می تواند بهتر ویدئو تماشا کند.
به گزارش نیوزتل به نقل از گیزموچاینا، سامسونگ حق امتیاز اختراع جدیدی برای یک موبایل انعطاف پذیر در آمریکا ثبت کرده است. نمایشگر این موبایل به سمت خارج امتداد می یابد و بزرگتر می شود. در این حق امتیاز توضیح داده شده درحالت عادی نسبت نمایشگر به تصویر موبایل ۱۶: ۹ است اما هنگام باز شدن، نسبت نمایشگر به تصویر دستگاه به ۱۸: ۹ می رسد. نمایشگر انعطاف پذیر هنگامیکه به صورت کامل باز می شود دارای یک بریدگی و سنسورهای مختلف است. هنگامیکه نمایشگر به صورت کامل باز باشد برای تماشای ویدئو، خواندن متون و جستجو در اینترنت مناسب می باشد.
طراحی های این موبایل نشان می دهند حسگرها و بریدگی نمایشگر زیر پنل کوچکی در دستگاه جمع می شوند. هنگامیکه با فرد تماس گرفته یا دوربین سلفی فعال شود، طول نمایشگر افزایش یافته و بریدگی روی آن همراه حسگرها نمایان می شوند. هنوز معلوم نیست این مکانیزم به طول دستی یا خودکار فعال می شود. البته قبل از این سامسونگ یک حق امتیاز مشابه را هم ثبت کرده بود.