در نمایشگاه فناوری ۲۰۱۹ آمازون از فایر تی وی جدید رونمایی نمود

به گزارش نیوزتل شرکت آمازون در نمایشگاه IFA۲۰۱۹ از ۲۰ دستگاه در رابطه با فایرتی وی همچون یک تلویزیون او ال ای دی رونمایی نمود.
به گزارش نیوزتل به نقل از تک کرانچ، آمازون در نمایشگاه IFA ۲۰۱۹ برلین بیشتر از ۲۰ دستگاه جدید در رابطه با Fire TV را رونمایی نمود همچون نسل جدید «فایر تی وی کیوب» و «فایر تی وی ادیشن ساندبار». ساندبار جدید توسط شرکت «آنکر» ایجاد می شود. علاوه بر آن ۱۵ محصول«فایر تی وی ادیشن» همچون اولین تلویزیون فایر OLED هم عرضه می شود. طبق اعلام این شرکت هم اکنون دستگاه های فایر تی وی در سراسر جهان بیشتر از ۳۷ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد. یکی از دستگاه های جدید این شرکت «فایر تی وی کیوب» است که نسل نخست آن قبلا عرضه شده است.
این دستگاه حالا مجهز به پردازشگری ۶ هسته ای است و بنابراین سرعت بیشتری دارد. همینطور در این دستگاه دسترسی مستقیم به محتوا با کیفیت Dolby Vision و ۴K Ultra HD را با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه فراهم می آورد. علاوه بر آن نسخه جدید دستگاه قابلیت پردازش در Local Voice Control را دارد که به فرد اجازه می دهد برخی دستورات صوتی مانند «الکسا برو خانه» یا «الکسا به سمت راست اسکرول کن» را اجرا نماید. این دستورات حالا ۴ بار سریع تر اجرا می شوند. در کنار این موارد «فایرتی وی کیوب» همراه قابلیت های شناسایی صوت در میدان دور (far field) عرضه می شود. در همین راستا در گجت ۸ میکروفون و فناوری استفاده شده که سروصدا و ارتعاشات را از بین می برد. این گجت از ۱۰ اکتبر با قیمت ۱۲۰ دلار در آمریکا، کانادا، انگلیس و آلمان عرضه می شود.