اصلاح گلکسی فولد بالاخره به اتمام رسید

نیوزتل: شبکه خبری بلومبرگ اعلام نمود در نهایت بازطراحی و اصلاح گوشی تاشوی سامسونگ موسوم به ˮگلکسی فولدˮ تکمیل شده است اما باز هم شرکت سامسونگ این گوشی را در رویداد معرفی گلکسی نوت ۱۰ عرضه نخواهد کرد.
به گزارش نیوزتل به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شبکه خبری بلومبرگ می گوید، منابعی که خواستند نامشان فاش نشود گفته اند که سامسونگ طراحی مجدد گوشی تاشوی “گلکسی فولد”(Galaxy Fold) را تکمیل کرده است.
بگفته این منابع، لایه محافظ برای جلوگیری از شکستگی نمایشگر هم اکنون روی تمام صفحه را پوشش می دهد و تا داخل قاب کشیده شده است تا مردم آنرا مثل قبل به تصور اینکه تنها یک پوشش محافظ فابریک است، تصادفاً جدا نکنند.
همین طور گویا شکاف موجود در وسط این گوشی را کوچک کرده اند و لولا هم اصلاح شده است تا سازگاری بیشتری با صفحه نمایش داشته باشد.

همانطور که می دانید قرار بود این دستگاه ۲۰۰۰ دلاری تابحال روانه بازار شده باشد، اما بعد از آنکه چند آزمایش کننده در ماه آوریل مشکلات مختلفی را در آن دیدند، سامسونگ برنامه خودرا برای عرضه عمومی این گوشی به تأخیر انداخت و هنوز هم معین نمی باشد تا چه زمانی طول می کشد.
با فرض اینکه همه چیز دقیق اصلاح شده باشد و بخش های بازسازی شده بزودی برای تولید انبوه به ویتنام منتقل شود، نباید به این زودی ها انتظار عرضه این گوشی تاشو را داشته باشیم.
گوشی گلکسی نوت ۱۰(Galaxy Note 10) هفتم اوت در رویداد سامسونگ در بروکلین رونمایی خواهد شد، اما این منابع ناشناس به بلومبرگ گفته اند “گلکسی فولد” در این رویداد معرفی نخواهد شد و حتی سامسونگ تاریخ عرضه آنرا نیز اعلام نخواهد کرد.

منبع: