نسل جدید تلفن سازمانی چگونه به کاهش هزینه ها کمک می نماید

به گزارش نیوزتل پیشرفت های فناوری در زمینه ارتباطات، سرویس های تلفن سازمانی را هم تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش نیوزتل به نقل از مهر، این پیشرفت و توسعه، منجر به ظهور راهکارهایی جامع و خیلی کم هزینه برای تلفن های ثابت سازمانی شده است که پایداری و چابکی بالایی را برای سازمان ها به ارمغان آورده است. باتوجه به اینکه هنوز خیلی از سازمان ها از روش های پرهزینه و ناکارآمد مانند شبکه های PSTN، سیم های مسی و کابل های درهم پیچیده استفاده می نمایند، بسیار از کسب وکارهای جدید و نوآور به جهت افزایش بهره وری خود به سمت تلفن های سازمانی نسل جدید رفته اند.
یکی از برترین سرویس های نسل جدید تلفن سازمانی، سرویس نکسفون است که توسط شرکت رسپینا بعنوان بزرگترین عرضه دهنده خدمات اینترنت سازمانی عرضه شده است. نکسفون، سرویس تلفنی بر بستر ابری، یک تلفن ثابت سازمانی با کیفیت و کارا است که علاوه بر امکانات بیشتر، منجر به کاهش هزینه ها برای سازمان ها خواهد شد.
این سرویس برخلاف PBX های سنتی که بر روی یک سیستم عامل اختصاصی و محدود عمل می کنند، بر مبنای خصوصیت های نرم افزاری باقابلیت توسعه و با استفاده از زیرساخت و سخت افزارهای قدرتمند پایه گذاری شده است. پلتفرم مبتنی بر ابر نکسفون بیشتر از یک سرویس تلفن است، نکسفون را می توان تجربه ی ارتباطات مدرن سازمانی دانست که امکان مدیریت تمام ارتباطات داخلی و خارجی یک سازمان را با استفاده از IP Phone، پنل تحت وب و اپلیکشن موبایل از هرجایی ممکن می سازد.
نکسفون گزینه مناسبی برای تسهیل ارتباطات سازمانی است و همینطور راه اندازی و استفاده از این سرویس بسیار آسان است. نکسفون امکان دریافت و ارسال فکس بدون احتیاج به دستگاه فکس، برقراری تماس از راه پنل وب و انتقال و اشتراک گذاری فایل به صورت نامحدود در درون سازمان و … را به راحتی در اختیار مشترک قرار می دهد که به صورت غیرمستقیم منجر به کاهش هزینه های سازمان خواهد شد.
در زیر بعضی از علل کاهش هزینه استفاده از تلفن ثابت نکسفون برای سازمان ها آمده است.
عدم احتیاج به سخت افزار اختصاصی و سرور
مشترکین این سرویس احتیاج به هیچ تجهیزات و سخت افزاری نداشته و مرکز تلفن آنها تحت سرورهای ابری رسپینا میزبانی می شود، تمام مسئولیت های سخت افزاری، نرم افزاری، نگهداری و همینطور حفظ امنیت اطلاعات بر عهده ی نکسفون و شرکت رسپینا است و مشترک احتیاج به خرید تجهیزات و استخدام فردی در جهت نگهداری و توسعه تلفن ثابت سازمان ندارد.
کاهش هزینه های مکالمه
هزینه مکالمه سرویس نکسفون تا ۵۰% در شماره استانی و ۷۰% در شماره کشوری در مقایسه با تعرفه شرکت مخابرات کمتر است که این امر منجر کاهش قابل توجه هزینه های سازمانی خواهد شد. همینطور امکان مکالمه با درون و بیرون سازمان با استفاده از اپلیکیشن نکسفون با همان هزینه تلفن ثابت برای کاربران فراهم است که می توانند بخش خیلی از هزینه سازمان ها را کم کند.
امکانات مختلف ارتباطی
نسکفون در کنار عرضه سرویس تلفن، امکانات مختلف و جذابی را به سازمان ها عرضه می دهد که منجر به کاهش هزینه سازمان ها می شود. همچون این امکانات می توان به امکان ارسال فکس اینترنتی، چت سازمانی، ارسال و به اشتراک گذاری فایل به صورت نامحدود در سازمان، کنفرانس صوتی و تصویری و بسیاری امکانات دیگر اشاره نمود.
نصب و راه اندازی رایگان
سرویس نکسفون پرو، در کمتر از یک روز بعد از تأیید قرارداد از سمت مشترک در محل سازمان به صورت مجانی نصب و راه اندازی می شود. همینطور جابجایی این سرویس هم در صورت تغییر موقعیت مکانی سازمان، بدون هیچ هزینه ای بسیار سریع انجام خواهد گرفت.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۹۱۰۷۰۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید و یا به وب سایت نکسفو ن رجوع فرمایید.