اختلال هنگام رونمایی ؛ هدست واقعیت افزوده مایکروسافت روی صحنه کار نکرد

به گزارش نیوزتل مایکروسافت در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان قصد داشت هدست جدید واقعیت افزوده به نام هولولنز۲ را نمایش دهد اما هنگام رونمایی اختلالی به وجود آمد و دموی مذکور پخش نشد.
به گزارش نیوزتل به نقل از دیلی میل، کنفرانس سالانه توسعه دهندگان Build شرکت مایکروسافت امسال با یک اختلال شروع شد. این شرکت فناوری آماده بود تا شبیه سازی های مأموریت آپولو ۱۱ را با استفاده از «هولولنز ۲» نمایش دهد. هولولنز ۲ جدیدترین هدست واقعیت افزوده این شرکت است. اما اختلالاتی هنگام این رونمایی صورت گرفت.
«اندی چیکان» یکی از کارشناسان فضایی و «جان نول» سرپرست جلوه های ویژه و مدیر ارشد خلاقیت شرکت Industrial Light and Magic در حالیکه هدست های هولولنز را به چشم گذاشته بودند روی صحنه حاضر شدند اما دمویی که آنها قصد نمایش داشتند، اصلاً پخش نشد. نول اظهار داشت: ما مأموریت آپولو را با استفاده از فناوری قرن بیست و یکم و قدرتUnreal Engine و «هولولنز» بازسازی می نماییم.
هردو کارشناس کنار صحنه ایستادند و منتظر پخش انیمیشن بودند. اما انیمیشن دمو پخش نشد. چیکان در این باره اظهار داشت: خب به نظر می آید انجام یک دمو زنده سخت تر از فرود روی ماه باشد!
آنها به سرعت از صحنه خارج شدند. این لحظه سرآغازی عجیب برای کنفرانس Build را رقم زد که تمرکز اصلی آن خدمت ابر مایکروسافت به نامAzure است. بهرحال کمی بعد از این اختلال «ساتیا نادلا» مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت در صحنه حاضر شد تا درباره خدمت Azureسخنرانی کند.