ادعای برخی ستاره شناسان؛ سیگار فضایی فناوری آدم فضایی ها است!

نیوزتل: بررسی های دو ستاره شناس دانشگاه هاروارد نشان داده است یک شی اسرارآمیز فضایی با ظاهری شبیه به سیگار که سال قبل در منظومه شمسی مشاهده شده بود، احیانا فضاپیمای اعزامی یک تمدن بیگانه بوده است.

به گزارش نیوزتل به نقل از تلگراف ایندیا، ظاهرا این سفینه عجیب برای اکتشاف در منظومه شمسی و شناسایی سیارات آن از جانب ساکنان یک سیاره ناشناس اعزام شده بود.
ستاره شناسان معتقدند شتاب غیرگرانشی این شی مشکوک را تنها می توان بدین شیوه توضیح داد که سیگار فضایی مذکور عملا یک سفینه فضایی بوده و نه یک سیارک یا شهاب سنگ.
اولین بار گروهی از ستاره شناسان در هاوایی موفق به شناسایی این شی ناشناخته در تاریخ ۱۹ اکتبر سال قبل شدند و تحرکات غیرعادی آنرا مشاهده نمودند. این شی ۸۰۰ متر طول داشته و به رنگ قرمز تیره بوده است. پژوهشگران می گویند بررسی خط سیر حرکتی این سیگار فضایی حدودا تردیدی باقی نگذاشته که مبدا حرکت آن در خارج از کره زمین بوده است. شی مورد اشاره سرعت حرکت بسیار بالایی هم داشته و ردگیری آن پس از گذر سریع از کنار خورشید ناممکن شده است.
این نخستین بار است که شواهدی نسبتا دقیق از وجود فناوری پیشرفته فرازمینی توسط انسان ها به دست می آید. این شی مشکوک توسط محققانی در اروپا هم مشاهده و بررسی شده و آنها هم معتقدند به احتمال زیاد می توان آنرا به تمدن های فرازمینی منتسب کرد.
محققان هم اکنون در کوشش برای شناسایی فناوری مورد استفاده برای تامین انرژی این فضاپیما، اهداف این سفر و مبدا و مقصد آن هستند. با عنایت به اینکه هیچ نوع تبادل علائم رادیویی توسط این شی شناسایی نشده، کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بسیار دشوار است.