توسط یک شرکت تایوانی تولید شد آینه ای که عیب های صورت را تحلیل می کند

نیوزتل: یک شرکت تایوانی تحت عنوان ˮهای میرورˮ(HiMirror ) آینه ای کوچک تولید کرده است که با تجزیه و تحلیل ایرادهای صورت، نقص های آن را تشخیص می دهد.
به گزارش نیوزتل به نقل از ایسنا و به نقل از تلگراف، یک شرکت تایوانی آینه ای تولید کرده است که درصدی از مشکلات پوستی از قبیل “چین و چروک”، “خطوط روی پوست”، “رنگ چهره”، “لک های تیره”، “جوش” و منافذ موجود روی پوست را تجزیه و تحلیل می کند.
صاحبان این آینه می توانند کرم مرطوب کننده ای که روزانه استفاده می نمایند را در این آینه اسکن و یا انتخاب کنند، سپس آینه مشخص می کند که این کرم برای پوست آن ها مناسب می باشد یا خیر.
انتظار می رود که فروش این آینه در انگلیس بسیار زیاد باشد و با قیمت ۴۶۷ دلار به فروش برسد.

بنیاد “اختلال خودزشت انگاری” این کشور از تولید این آینه ابراز نگرانی کرده است.
این بنیاد اعتقاد دارد که امکان دارد این آینه روی افراد حساس و صدمه پذیر اثرات منفی داشته باشد.

“امیت جاسی” روانشناس بیمارستان “مادزلی” در جنوب لندن اظهار داشت: استفاده از چنین محصولی که چهره یک فرد را که مهم ترین جنبه ظاهری وی است، بررسی می کند و نقاط ضعف وی را نمایان می سازد، خطرناک است.
یکی از سخنگوهای شرکت سازنده اظهار کرد، استفاده از فناوری هایی که باعث تناسب اندام و رعایت مراقبت های بهداشتی در افراد می گردد، یکی از نیازهای زندگی در این عصر است. ازاین رو فناوری شرکت ما بینش افراد نسبت به زیبایی را بالا می برد.
فقط افراد بالای ۱۳ سال می توانند یک حساب کاربری در “HiMirror” بسازند.
گفتنی است سیستم امنیتی این آینه به نحوی است که اطلاعات و شرایط بدن، سلامتی و پوستی کاربران خویش را محفوظ می دارد.
همچنین در سیستم حریم خصوصی این آینه عکس ها و صدای ضبط شده کاربران هم با یک شرکت که شخص سوم به حساب می آید، به اشتراک گذاشته می گردد تا آن شرکت محصولات خویش را به فروش کاربر بگذارد.