قاب موبایلی که دوربین سلفی جداشونده دارد

نیوزتل: این قاب موبایل دارای یک دوربین است که قابلیت جدا شدن داشته و با امواج وای -فای به گوشی متصل می گردد و می توان از آن برای گرفتن سلفی بهره برد.

به گزارش نیوزتل به نقل از ایسنا و به نقل از گیزمگ، پس از مونوپادهای مخصوص سلفی گرفتن که طول و زاویه بندی آنها همیشه مشکل ساز بوده است، اکنون نوبت یک رویکرد جدید است.

یک قاب سلیکونی موسوم به “Evo GoCam” مخصوص گوشیهای هوشمند طراحی شده که دارای یک دوربین بی سیم قابل جابجایی است.

این قاب برای مدلهای جدید آیفون و گوشیهای محبوب اندروید طراحی شده است که دارای یک دوربین وای فای با ضخامت ۶ میلی متر است که در هنگام عدم استفاده، کاملا در پشت قاب جا می گیرد و زمانی که بخواهید با آن عکس برداری کنید، می توان آن را از غلاف خود بیرون کشید و در جای دلخواه قرار داد.

این دوربین تصاویری با کیفیت ۵ مگاپیکسل و ویدیوهای ۱۰۸۰p با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه می گیرد و بر روی یک کارت حافظه SD ثبت می کند و می تواند داده ها را تا فاصله ۴۶ متری به تلفن منتقل کند.

با استفاده از یک اپلیکیشن مخصوص، کاربران می توانند ببینند که دوربین چه چیزی را می بیند و سپس عکس یا تصویربرداری کنند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، یا حتی تصاویر را به صورت زنده برای دیگران پخش کنند.

دوربین دارای یک صفحه چسبناک پشتی قابل شستشو و قابل تعویض است، به این مفهوم که نه تنها می توان آن را روی سطوح مختلف قرار داد، بلکه می توان آن را به سطوحی مثل دیوار و غیره چسباند.

قیمت خرده فروشی برنامه ریزی شده برای این قاب، ۱۴۹ دلار است.